Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Probostwo Górne – oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Budynek użytkowy Probostwo Górne

Probostwo Górne,kujawsko-pomorskie

710 000 zł506,50 m² 1 401,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:4 762 m²

Do sprzedaży budynek gastronomiczny z dobudowaną salą imprez okolicznościowych przy drodze krajowej nr 1 (łódź-Gdańsk). Budynek gastronomiczny (325,5m2 pow. użytk.) jest parterowy, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Dworcowa

Waganiec(Probostwo Górne + 6 km)

2 500 000 zł649,46 m² 3 849,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 519 m²

Na sprzedaż zorganizowane przedsiębiorstwo, zlokalizowane w Centrum miejscowości Waganiec, powiat aleksandrowski, woj. kujawsko-pomorskie, działające od 2009 roku jako market mrówka w sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Lipowa

Michelin,Włocławek(Probostwo Górne + 16 km)

2 310 000 zł882,41 m² 2 617,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 171 m²

Cztery budynki na jednej działce w spokojnej dzielnicy Michelin. Kompleks gotowy do użytkowania od pierwszego dnia jako siedziba firmy z zapleczem lub nieruchomość do adaptacji na własne cele.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lipno

Lipno(Probostwo Górne + 21 km)

23 000 zł767,64 m² 29,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem budynek biurowo - magazynowych składających się : -główny budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 767,64 m2, w tym 162 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Toruńska

Włocławek(Probostwo Górne + 16 km)

1 290 000 zł393,19 m² 3 280,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 680 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i reprezentacyjny budynek handlowo - usługowo - biurowy, o powierzchni 393,19 m2 zlokalizowany we Włocławku przy ul. Toruńskiej - jednej z głównych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Matuszewskiego

Osięciny(Probostwo Górne + 19 km)

100 000 zł167 m² 598,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:221 m²

Nieruchomość stanowiąca działkę gruntu o powierzchni 221m 2 zabudowaną budynkiem biurowo-technicznym. Budynek biurowo-techniczny o powierzchni użytkowej 167,8m 2 , parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lipno

Lipno(Probostwo Górne + 21 km)

29 000 zł965 m² 30,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem kompleks budynków biurowo - magazynowych składających się : -główny budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 767,64 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Ciechocinek

Ciechocinek(Probostwo Górne + 16 km)

12 000 000 zł3 000 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 734 m²

Obiekt Z potencjałem W jednym Z najbardziej znanych polskich uzdrowisk Polecam Państwo świetną inwestycję. To bardzo atrakcyjny obiekt o charakterze sanatoryjno-hotelowym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Toruńska

Zazamcze,Włocławek(Probostwo Górne + 16 km)

89 000 zł16,38 m² 5 433,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Garaż murowany o powierzchni 16,38 mkw, wybudowany w 1989 r., z doprowadzoną energią elektryczną, dachem krytym papą, na działce gruntu o powierzchni 19 mkw, w wieczystym.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Wieniecka

Włocławek(Probostwo Górne + 16 km)

1 700 000 zł7 645 m² 222,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 645 m²

Sprzedam plac z kompleksem budynków po ubojni. Działka o pow. 7645 m2 zabudowana, utwardzony plac, metalowe i solidne ogrodzenie. Idealna lokalizacja przy trasie Włocławek - Brześć.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Królewiecka

Śródmieście,Włocławek(Probostwo Górne + 16 km)

3 840 000 zł7 508 m² 511,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 128 m²

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie z aktualnym mpzp nieruchomość położona jest na terenie: 44 u/mw. Przeznaczenie terenu: 1) usługi nieuciążliwe; 2) zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna. Opis.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij